O nas

 Informacje o firmie Andar

Firma  Andar Agencja Ubezpieczeniowo Turystyczna powstała w 2000 roku.
Jesteśmy agencją zajmującą się sprzedażą ubezpieczeń oraz ofert turystycznych wielu wiodących organizatorów turystycznych na Polskim i Zagranicznym rynku.

Ubezpieczeniami zajmujemy się od 1995 roku i współpracujemy z wieloma sprawdzonymi Towarzystwami Ubezpieczeń działającymi na Polskim rynku

Zajmujemy się ubezpieczeniami komunikacyjnymi, majątkowymi, turystycznymi i ubezpieczeniami na życie oraz funduszami, emerytalnymi i inwestycyjnymi połączonymi z ubezpieczeniem.
Oferowane przez nas ubezpieczenia skierowane są praktycznie dla każdego klienta mając na myśli osoby indywidualne oraz podmioty prowadzące działalność gospodarczą.

Od samego początku działalności ubezpieczeniowej i turystycznej postawiliśmy na jakość obsługi Klienta, ponieważ uważamy, że najważniejszy jest dla nas Klient.
Każdy Klient jest traktowany indywidualnie i w zależności do potrzeb naszych Klientów dobieramy najbardziej optymalne ubezpieczenie służąc jednocześnie rzetelną pomocą.

Szeroki wachlarz oferowanych ubezpieczeń, nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku ubezpieczeniowego pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i zapewnić kompleksową obsługę, co sprawia, że liczba Naszych Klientów zarówno w ubezpieczeniach jak i turystyce stale się powiększa.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapewniamy, że zawsze będą Państwo przez nas mile widzianymi gośćmi i klientami zarówno przy kolejnym odwiedzeniu naszej strony i zapraszamy do biura nie tylko po ubezpieczenie czy ofertę turystyczną, jak również na kawę lub herbatę.

Print Friendly